• 02122235017 قیمت های همکاری
  • ورود | عضویت
چگونه بوتهای برند دکتر مارتینز را با لباسهای دیگر ست کنیم؟
1399/02/02 ساعت 10:32:25

چگونه بوتهای برند دکتر مارتینز را با لباسهای دیگر ست کنیم؟

چگونه بوتهای برند دکتر مارتینز را با لباسهای دیگر ست کنیم؟

در زمانهای بسیار دور، یعنی حدود سال ۱۹۰۱ ،تنها یک مدل چکمه دکتر مارتینز در بازار وجود داشت و گزینه دیگری موجود نبود. این کفش محکم و چرمی زیبا، کار خود را به عنوان یک کفش کار ساده آغاز کرد و با گذشت زمان و با پیشرفتهای چشمگیر، مدلهای بسیار متنوع و زیبای آن کم کم وارد بازار شد. در حال حاضر تعداد مدلهای این بوتها زیاد است. درست است که داشتن حق انتخاب و گزینه های مختلف مسئله خوشایندی است، اما ممکن است که شما را در هنگام انتخاب خرید، حسابی گیج بکند. رنگ، بافت چرم، و ظاهر کلی این کفشها بر نحوه ست کردن آنها با لباسهای دیگر، و استایلی که میتوانید با استفاده از آنها خلق کنید، اثر مهمی میگذارد. در ادامه، رنگها و مدلهای مختلف چکمه دکتر مارتینز، و نحوه ست کردن آنها با لباسهای دیگر را برای شما شرح میدهیم.

بوتهای دکتر مارتینز به رنگ مشکی، احتمالا محبوبترین و کاربردی ترین مدلهای بوت این برند هستند؛ چون به راحتی با هر مدل و رنگ لباس دیگری ست میشوند. البته انتخاب کردن مدل این بوت ممکن است که برای شما کار چالش برانگیزی باشد. نکاتی که باید در هنگام انتخاب مدل کفش به آنها توجه کنید، اینها هستند: آیا شما یک مدل اصلی از بوتها را میخواهید، یا یک مدل ساده تر و ظریفتر آن را؟ آیا شما یک کفش چرمی براق دوست دارید، یا یک کفش چرمی مات؟ انتخاب هرکدام از این مدلها باعث میشود که استایل شما نیز تغییر کند. پس بهتر است که بر طبق سلیقه و استایل شخصی خودتان، به سراغ یک مدل سنتی و یا یک مدل منحصر به فرد از بوتهای دکتر مارتینز بروید.

بوتهای برند دکتر مارتینز مدل کلاسیک این مدل از بوتهای دکتر مارتینز، همانطور که از نامش هم پیداست، هشت ردیف سوراخ بند دارد. این سوراخها دقیقا از قسمت میانی بوت آغاز میشوند و به آن ظاهری شیک و کلاسیک میبخشند. قد مناسب این مدل بوت، چرم نرم و لطیف آن، و ظاهر نیمه براقی که دارد، باعث میشود که شما با خرید آن هم یک کفش کاربردی داشته باشید، هم یک کفش شیک و جذاب. بدین ترتیب، میتوانید با پوشیدن آن در روزهای سرد فصل زمستان، حتی در برف و باران و گل و لای هم خوش پوش دیده شوید و علاوه بر این، در کفش خود احساس گرمی و راحتی داشته باشید.

 

 

ویژگیهای این مدل چکمه دکتر مارتینز: 

- کفی نرم و راحت دارد.

- دارای بافت چرمی، نرم و لطیف است که ظاهری نیمه براق دار

- دور تا دور لژ آن یک ردیف دوخت زرد رنگ و جذاب وجود دارد.

راههای مختلفی وجود دارند که شما میتوانید از طریق آنها، این مدل کفش دکتر مارتینز را به راحتی با لباسهای دیگر ست کنید. این راهها در طول چندین سال امتحان شده اند. به عنوان مثال، شما میتوانید با استفاده از این مدل بوت، استایلی کلاسیک، استایلی شبیه به ستارگان موسیقی راک، و یا استایلی مدرن داشته باشید. یکی از مزایای این مدل بوت این است هیچوقت شما را خسته نمیکند، چون ظاهر کاملا ساده ای ندارد. پس اگر به دنبال یک کفش خیلی ساده هستید، بهتر است که به سراغ یک مدل دیگر از کفشهای دکتر مارتینز بروید.

این چکمه شما را قادر میسازد تا استایل خود را از حالت سادگی دربیاورید. به عنوان مثال، میتوانید به سادگی آن را با یک شلوار جین معمولی و یک بلوز ساده ست کنید، تا استایلی شیک داشته باشید. علاوه بر این، شما میتوانید با استفاده از این مدل بوت، یک استایلی نیمه رسمی و شیک هم ایجاد کنید؛ چون بر خلاف ظاهر محکم و سختی که دارد، چرم آن نرم و لطیف است و رنگ مشکی آن نیز برای یک استایل نیمه رسمی و شیک کاملا مناسب است.

 

 

 

Designed by Nonegar Pardazesh
©Copyright 2019 All Rights Reserved